POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Ferrari (červené auto), 100×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem červeného auta značky Ferrari

✔ Fotografie vytištěná na pevném papíře

✔ Dřevěný rám

✔ Rozměry 100×50 cm

990 Kč
Na dotaz

červené ferrari vašich snů

Ferrari, to je značka aut, o nichž sní nejeden milovník rychlých kol. Ne všichni si ale takové fáro můžeme dovolit. To však nic nemění na tom, že o něm můžeme alespoň snít. Třeba se nám jednoho krásného dne poštěstí... Do té doby ale můžeme v nablýskaném červeném Ferrari jezdit aspoň ve svých představách. A aby byly tyhle představy ještě reálnější, můžeme je podpořit nástěnným obrazem, který si pověsíme na zeď svého pokoje. Svůj vysněný vůz pak můžeme mít neustále na očích.

Obraz pro automobilové nadšence

Patří-li auta, motory a rychlá kola k vašim největším vášním, tenhle obraz prostě musíte mít. Není přece hezčí pohled než na úžasné červené Ferrari. Na tomto obraze je zobrazen kabriolet v typické červené barvě. Pro každého automobilového nadšence je tenhle motiv jednoduše k sežrání. Obraz má rozměry 100×50 cm, takže se skvěle hodí třeba do obýváku nad vaši sedačku. Jedná se o fotografii vytištěnou moderní tiskařskou technologií na ultra tvrdý papír, který je zarámován v elegantním tmavém rámu ze dřeva. Při výrobě obrazu byly použity vysoce kvalitní barvy, díky nimž vám obraz vydrží hezky dlouho (jen tak zkrátka nevybledne).

Obraz Ferrari červené auto na stěně

S takovým vozem se jedná v rukavičkách

Ferrari si zaslouží tu nejvyšší péči. Tuhle zásadu ctíme, i když se jedná jen o obraz. Pokud si ho u nás objednáte, opatrně jej zabalíme do bublinkové fólie a uložíme do speciální krabice, určené na přepravu obrazů. Uděláme zkrátka všechno pro to, aby vaše nové Ferrari dorazilo bez úhony až k vám domů. Obraz je rovnou připraven k zavěšení. Na vás je tedy jen jediné: vybrat mu to pravé místo na stěně vašeho interiéru. Ať už si ho dáte do obýváku, ložnice, nebo třeba garáže, jsme si jisti, že tam bude dělat skvělou parádu.

Kód Kód: 342
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy aut, motorek a dalších strojů
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…