POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Auto veterán – M. Holík Praha, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem starého automobilu (karoserie z továrny M. Holíka, Praha-Vršovice)

✔ Černobílá kresba (dobová reklama) vytištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

790 Kč
Skladem (3 ks)

Vzpomínka na slavnou pražskou karosárnu

Máte rádi automobily a ještě radši veterány? Nedivíme se vám. Stará auta mají své nezaměnitelné kouzlo, kterému se nemůžou vyrovnat ani silné motory moderních sporťáků. Pro všechny milovníky veteránů jsme připravili jeden speciální obraz, který je jako stvořený pro vyvěšení v garáži či dílně (pokud ale nebudou ostatní členové vaší rodiny proti, dejte si ho klidně do obýváku). Jedná se o obraz s motivem automobilu s krásnou karoserií, která pochází z dílny slavné továrny M. Holík.

Obraz na stěnu s motivem veterána (auto) s karoserií od továrny M. Holík Praha-Vršovice

Dobová reklama

Motiv tohoto obrazu je inspirován reklamou z meziválečného období. Právě tímto plakátem pan Holík propagoval svou slavnou karosárnu, která sídlila v pražských Vršovicích. Šlo o proslulý podnik, který vyráběl karoserie pro bohatší klientelu, ale v rámci přidružené výroby dokázal vykouzlit i třeba karoserie autobusů. Karosárna M. Holík, Praha-Vršovice, fungovala v letech 1927–1939 a patřila ve svém oboru k naprosté špičce. Přesvědčit se o tom ostatně můžeme i na našem obraze – automobilová karoserie je na něm skutečně vymazlená do nejmenších detailů.

Nástěnný obraz, který vám vydrží

Díky moderní tiskařské technologii vám tento obraz jen tak nevybledne a bude vám dělat parádu pěknou řádku let. Motiv je vytištěn na klasickém výtvarném plátně a to je nataženo na pevný nosný rám. Rozměry obrazu jsou 70×50 cm.

Pokud si tento automobilistický obraz objednáte, dostanete ho od nás zabalený do ochranné bublinkové fólie a umístěný ve speciální přepravní krabici na obrazy. Do balení vám pak také přidáme závěsné háčky, kterými si obraz jednoduše pověsíte na zeď.

Kód Kód: 169
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy aut, motorek a dalších strojů
Záruka: 2 roky