POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Britain London (stará pohlednice), 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Londýna (Big Ben, Houses of Parliament a typický taxík)

✔ Reprodukce staré pohlednice na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

590 Kč
Skladem (3 ks)

Kousek londýna u vás doma

Velká Británie má své nezaměnitelné kouzlo. A Londýn obzvlášť! Jeho památky, ale i typické symboly přilákají každoročně do Anglie neuvěřitelné množství turistů. Patříte-li také mezi jedince, které tahle metropole okouzlila, můžete z ní teď mít kousek i u sebe doma. Pověste si na stěnu tento stylový retro obraz Londýna a nasávejte ostrovní atmosféru dnes a denně!

Zažijte atmosféru staré dobré anglie

Tento obraz je reprodukcí staré britské pohlednice. Pokud tedy někdo z vašich předků kdysi cestoval do Londýna, je docela možné, že svým blízkým poslal pohled právě s tímto motivem. Tenkrát to ale samozřejmě bylo v menším provedení – náš obraz, který si nyní můžete pověsit třeba do obýváku, má rozměry 70×50 cm.

Motivem obrazu je Londýn, jak ho všichni známe. Najdeme tu slavný Westminsterský palác, který je sídlem parlamentu Spojeného království (proto se této budově říká i Houses of Parliament) a nechybí ani populární Big Ben (známá věž s pěti zvony a obřími hodinami). V popředí obrazu je pak k vidění londýnský taxík – typické černé auto (zvané black cab), které je všeobecně vnímané jako jeden ze základních symbolů britského hlavního města.

Stará pohlednice, nová technologie tisku

Ačkoliv je motiv inspirován starobylou pohlednicí, obraz je vytvořen za pomoci těch nejmodernějších tiskařských technologií. Upoutá vás sice svým retro vzezřením (fotografie vypadá na první pohled zašle), ale ve skutečnosti je vytištěn vysoce kvalitními barvami na moderní plátno, které je pak natažené přes nosný rám. Výsledný dojem z obrazu a jeho zdánlivá „zežloutlost“ tak mají jediný efekt: vyvolávají ve vás nostalgii a jedinečnou atmosféru starých dobrých časů.

Nebylo by ale dobré, kdyby měl takový retro obraz ještě větší patinu, než má mít. Proto vám jej dopravíme až domů s největší péčí: zabalíme ho do bublinkové fólie, vložíme do speciální krabice na obrazy a přidáme ještě závěsné háčky, abyste si mohli tuhle stylovku hned pověsit na zeď.

Obraz na motivy staré pohlednice Britain London (londýnské symboly)

Kód Kód: 106
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy měst a míst
Záruka: 2 roky