POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Červená růže na dřevěném stole, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem červené růže na dřevěném stole

✔ Fotografie vytištěná na tvrdém papíru

✔ Dřevěný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

790 Kč
Skladem (1 ks)

Obraz s růží jako symbol vaší lásky

Pověste si na zeď tento stylový obraz a vyjádřete tak, že s vámi v bytě pobývá láska. Na obraze je znázorněna rudá růže, která je odedávna považována právě za symbol lásky, milování a partnerství. Taková růže se totiž lásce v mnohém podobá: obě pomalu rozkvétají, obě jsou krásné, ale zároveň mohou obě rychle uvadnout nebo také člověka nepříjemně zranit – trny růže bodnout do prstu, láska rovnou do srdce. Květina je na fotografii položena na stylovém dřevěném stole.

Stylová fotografie s neotřelou hrou barev

Základem tohoto nástěnného obrazu je fotografie vytištěná na ultra tvrdém papíru. Jedná se o černobílou fotku, jejíž část je však zajímavým způsobem kolorována – květ růže není černobílý, ale výrazně červený. To dodává obrazu jeho neopakovatelné kouzlo a šmrnc. Celý obraz je pak zasazen v elegantním dřevěném rámu.

Růže na dřevěném stole (obraz na stěně)

Ozdoba ložnice i obýváku

Tento obraz může být stylovou ozdobou jakékoliv moderní místnosti. Perfektně se hodí na stěnu obýváku, ložnice, ale i třeba předsíně. Parádu vám přitom vydrží dělat hezky dlouho, protože se může pochlubit špičkovou technologií tisku, která vyniká dlouhou životností barev. Rozměry obrazu jsou 70×50 cm. Pokud si jej od nás objednáte, pošleme vám ho zabalený v ochranné bublinkové fólii a umístěný ve speciální přepravní krabici na obrazy.

Už si pomalu vybírejte, kam tenhle obraz s růží umístíte. Je totiž rovnou připraven k zavěšení, takže s ním můžete vyšperkovat svůj interiér ihned po vybalení z krabice.

Kód Kód: 279
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy se stylovými předměty
Záruka: 2 roky