POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Charlie Chaplin jako opravář, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Charlieho Chaplina jako opraváře (z filmu Moderní doba)

✔ Černobílá fotografie tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

590 Kč
Skladem (2 ks)

Charlie Chaplin ve své slavné roli

Na celém světě se dosud nenarodil lepší komik, než byl právě on. Charlie Chaplin ale zdaleka nebyl jen úžasný komediální herec. Výrazným způsobem vlastně ovlivnil celou filmovou branži. Chaplinovy filmy byly totiž kompletně jeho autorským dílem – vymyslel si námět, napsal scénář a poté také film režíroval a exceloval v něm i v hlavní roli. K jeho proslulým dílům patří i film Moderní doba (v originále Modern Times), který je také námětem tohoto nástěnného obrazu.

Obraz Charlieho Chaplina na motivy filmu Moderní doba

Chaplin jako opravář z filmového plakátu

Motiv tohoto obrazu je inspirován filmovým plakátem, který ve své době lákal diváky na již zmíněný snímek Moderní doba. Charlie Chaplin na tomto obrázku za pomoci klasického klíče zápasí s obřími ozubenými koly. Nachází se v jejich soukolí a jeho snažení je zdánlivě beznadějné. Tato scéna ostatně koresponduje s myšlenkou celého filmu. Ten byl totiž společenskou satirou, která si brala na paškál nehumánní aspekty technické civilizace a automatizace lidského života.

Obraz na kvalitním plátně

Tento obraz Charlieho Chaplina si můžete pověsit na stěnu svého bytu, ozdobou se však může stát i ve vaší dílně nebo třeba v garáži. Jedná se o obraz s nosným rámem, na němž je nataženo kvalitní pevné plátno. Na něm je moderní technologií vytištěna černobílá Chaplinova fotografie.

Pokud si obraz objednáte, zabalíme vám ho do bublinkové fólie a pošleme ve speciálním přepravním boxu. Součástí balení budou i háčky, pomocí nichž můžete obraz snadno zavěsit na zeď.

Kód Kód: 184
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy známých osobností
Záruka: 2 roky