POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Coca Cola – sklenice, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Coca Cola

✔ Koláž fotografií tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

590 Kč
Skladem (3 ks)

Obraz legendární Coca Coly

Na světě asi neexistuje proslulejší nápoj. Coca Cola je prostě fenomén. Této limonádě se podařilo něco, o čem se může většině ostatních výrobků jen zdát. Její značka se stala totálním kultem, který je známý po celé zeměkouli. A nejen to – všude na světě ji také lidé milují. I proto je dnes Coca Cola dokonce předmětem uměleckých děl. Jedno z nich si můžete pořídit i vy. Obraz s motivy této legendární americké limonády se skvěle hodí na stěnu kuchyně či obýváku, velkou parádu ale rozhodně udělá i třeba v baru či hospodě.

Obraz Coca Coly na zdi

Koláž s fotkami typických předmětů

Na tomto nástěnném obrazu najdete vše, co ke Coca Cole patří. Jde o koláž fotografií, které zobrazují typickou skleněnou lahev, korunkové uzávěry s otvírákem a samozřejmě také známé červeno-bílé logo. Rozměry obrazu jsou 70×50 cm a nejedná se jen o obyčejný plakát. Tahle fotografická koláž je totiž vytištěná na kvalitní plátno, které je pak nataženo na nosném rámu.

Coca Cola má mimochodem skutečně úctyhodně dlouhou tradici. Dokazuje to i následující klasická reklama:

V limonádě nesmí chybět bublinky

V žádné sklenici Coca Coly nesmí chybět pořádná porce bublinek. V tomto případě se sice jedná jen o fotky, ale o bublinky vás ochudit nechceme! Jakmile si tak obraz objednáte, zabalíme ho do bublinkové fólie, která ho ochrání před všemi nástrahami, jež na něj po cestě k vám čekají. Až k vám pak dorazí, můžete si jej pověsit na stěnu pomocí speciálních háčků, které budou součástí balení.

Kód Kód: 142
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy se stylovými předměty
Záruka: 2 roky