POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Dětská láska, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem pusinkujících se dětí

✔ Kolorovaná černobílá fotografie vytištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

990 Kč
Skladem (2 ks)

Nevinná dětská láska

Dětství je obdobím, které nemá v lidském životě obdoby. Je plné radostí, naivního, ale upřímného pohledu na svět a také nevinnosti. Vše, co k dětství patří, je zobrazeno i na tomto nástěnném obrazu, který může zdobit zeď vašeho obýváku nebo třeba dětského pokoje. Vidíme na něm dětskou lásku, která je opravdová, roztomilá a stoprocentně nevinná. Chlapeček s holčičkou si na této fotografii dávají pusinku, jsou stylově oblečeni a nechybí ani nezbytný pugét růží.

Obraz – děti a láska

Stylový retro OBRAZ

Základem tohoto retro obrazu je stará kolorovaná fotografie (snímek, který je vyfocen jako černobílý, ale později jsou na něj domalovány barvy). Jedná se sice o starobylou fotku, v našem případě je však vytištěna moderní tiskařskou technologií na kvalitní výtvarné plátno. To je pak nataženo na pevný nosný rám, který je skryt zezadu plátna.

Péče jako od maminky

Pokud si tento obraz objednáte, garantujeme vám, že k vám dorazí v naprostém pořádku. Budeme se o něj totiž starat s nejvyšší péčí – pečlivě ho zabalíme do bublinkové fólie, poté uložíme do speciální přepravní krabice na obrazy a potom s láskou vyšleme směrem k vám. Jakmile k vám pak obraz dorazí, může hned putovat na stěnu vašeho interiéru. Je totiž rovnou připraven k zavěšení.

Kód Kód: 181
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Retro obrazy
Záruka: 2 roky