POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Eiffelova věž – láska v Paříži (sépiový nádech), 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem ženicha a nevěsty před Eiffelovou věží v Paříži

✔ Fotografie v sépiovém provedení vytištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

490 Kč
Na dotaz

Svatba přímo pod eiffelovkou

Paříž, to je hlavní město Francie, ale také lásky. Nikde na světě asi nenajdeme místo, které by bylo tolik spojeno s romantikou. Do francouzské metropole se každoročně sjíždí miliony zamilovaných párů z celého světa, aby si plnými doušky vychutnaly jedinečnou atmosféru, již tohle město nabízí. Jejich kroky přitom nevyhnutelně míří i k Eiffelově věži – symbolu Paříže č. 1. Procházky kolem Eiffelovky a toulky romantickými pařížskými zákoutími jsou totiž něčím, co jen tak nezažijí ani postavy béčkového romantického filmu. A což teprve, když se v Paříži (a notabene přímo u Eiffelovky) odehraje rovnou svatba? To už je romantika, kterou prostě nic nepřekoná.

Obraz na stěnu – Eiffelova věž v Paříži a ženich s nevěstou (svatba ve Francii)

Symbol Paříže na sépiovém obraze

Motivem tohoto nástěnného obrazu jsou objímající se nevěsta s ženichem, kteří se nacházejí v bezprostřední blízkosti pařížské Eiffelovy věže. Jedná se o černobílou fotografii, která je metodou virážování opatřena stylovým sépiovým nádechem. Jedná se o výtvarnou techniku, která spočívá ve zbarvení světlých míst snímku do typického barevného odstínu. Tím je podtržena nálada a zvýrazněn celkový dojem z obrazu.

Fotografie je vytištěna na kvalitním plátně, které je nataženo na nosný rám (ten je umístěn zezadu plátna). Rozměry obrazu činí 70×50 cm.

To pravé na stěnu ložnice

Tato pařížská svatební scenérie je jako stvořená k umístění nad postel v ložnici. Jaký jiný obraz si přece pověsit do místnosti, v níž jste si s partnerem či partnerkou nejblíž. Obraz, na němž je ženich, nevěsta, Eiffelova věž a romantická Paříž, vám může dnes a denně připomínat krásy, které do života přináší láska.

Pokud prostě tenhle obraz nesmí na stěně vaší ložnice chybět, rovnou si ho u nás objednejte. My ho obratem opatrně zabalíme do ochranné fólie, vložíme do přepravního boxu a vyšleme na cestu k vám. Potom už bude zbývat jediné – dát ho na zeď (obraz je rovnou připraven k zavěšení).

Kód Kód: 115
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy měst a míst
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…