POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Elvis Presley s kytarou a mikrofonem (černobílý), 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Elvise Presleyho s kytarou a mikrofonem

✔ Černobílá fotografie (sépiový nádech) tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

890 Kč
Skladem (1 ks)

Božský Elvis u vás doma

Kdo by neznal geniálního Elvise. Tenhle nepřekonatelný zpěvák a muzikant se vryl do srdce mnoha lidí po celém světě. Elvis Presley, to je zkrátka v hudební branži pojem, kterému se jen tak něco nevyrovná. Vždyť tenhle chlapík dokázal propojit rock and roll s černošskými spirituály i žánry blues a country – a to skutečně nezapomenutelným způsobem. Ne nadarmo se mu ostatně začalo říkat Král (The King). Pokud i vy patříte k hudebním fajnšmekrům, kteří na božského Elvise nedají dopustit, zavítali jste na správnou adresu. Právě u nás si totiž můžete pořídit obraz, díky němuž budete mít Elvise Presleyho neustále na očích. Lépe řečeno na zdi svého obýváku, dětského pokoje nebo třeba ložnice.

Obraz s králem Rock 'n' Rollu

Na tomto obraze je stylová fotka Elvise Presleyho, na níž se mistr neodolatelně usmívá. U sebe má přitom své nezbytné pomůcky – akustickou kytaru a samozřejmě i mikrofon, bez nějž by to snad ani nebyl on. Jedná se o černobílou fotografii, které je navíc dodán stylový sépiový nádech (elegantní zažloutlost, která pomáhá obrazu vytvořit dojem starých dobrých časů). Fotka je vytištěna na plátno, které je natažené na pevný nosný rám (ten se nachází zezadu plátna).

Obraz Elvis Presley (na zdi)

Elvis po vašem boku

Král Rock 'n' Rollu se u vás doma usídlí na pěkně dlouho. Při výrobě tohoto nástěnného obrazu totiž byly použity vysoce kvalitní barvy, jejichž předností je zejména dlouhá životnost. Elvis ani jeho úsměv zkrátka jen tak nevybledne.

Pokud se rozhodnete pro pořízení tohoto obrazu, stačí si u nás několika kliknutími vytvořit internetovou objednávku. My pak obraz obratem zabalíme do bublinkové fólie a vložíme do speciálního přepravního boxu na obrazy. Potom už jen Elvisovi zamáváme a vyšleme na cestu k vám. Vy jej pak můžete okamžitě umístit, kam budete chtít. Obraz je totiž rovnou nachystán k zavěšení.

Kód Kód: 187
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy známých osobností
Záruka: 2 roky