POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Eric Clapton s kytarou, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Erica Claptona s kytarou

✔ Černobílá fotografie tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

890 Kč
Skladem (2 ks)

Legendární Eric Clapton na obraze

Eric Clapton patří mezi umělce, kteří se dokázali stát už za svého života skutečnými legendami. Tenhle skvělý zpěvák a muzikant má na svém kontě spoustu úchvatných textů i melodií, které nemůžou nechat žádného posluchače chladným. Na obraze, který si můžete pověsit na stěnu svého bytu, je Eric Clapton zachycen tak, jak jej známe nejlépe: s kytarou při koncertě. Patříte-li mezi hudební nadšence, kteří mají Claptonovy písně rádi, tenhle obraz prostě musíte mít!

Nadějný Mladík s kytarou

Na černobílé fotografii, která je základem tohoto nástěnného obrazu, má Eric Clapton většinu své bohaté kariéry ještě před sebou. Snímek jej ukazuje jako mladého nadějného hudebníka, který je zapálen do hry na kytaru. Nenechme se ale mýlit – už v této době se jednalo o pana muzikanta! Motiv obrazu je vytištěn na klasické plátno, které je pak nataženo na nosný rám. Ten je schovaný zezadu plátna.

Obraz Eric Clapton (na zdi)

Obraz pečlivě zabalíme a pošleme k vám

Tento obraz s Ericem Claptonem je vytištěn kvalitními barvami, které zaručují jeho dlouhou životnost. A obávat se nemusíte ani jakýchkoliv problémů s jeho přepravou. Jakmile si jej u nás objednáte, zabalíme ho do ochranné bublinkové fólie a pošleme vám ho ve speciální přepravní krabici na obrazy. Na vás už bude jediné: vybrat pro obraz to nejlepší místo na zdi.

Kód Kód: 190
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy známých osobností
Záruka: 2 roky