POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Hazard – ohnivá lebka s kulečníkovými koulemi místo očí, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem lebky, plamenů a symbolů hazardu

✔ Malba vytištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

790 Kč
Skladem (1 ks)

Hazard: nebezpečný i stylový

Hazard, hry o velké peníze a nespoutaný karban. To vše s sebou nese spoustu rizik a nebezpečí, ale také jde o nesmírně stylovou záležitost. A právě takový je i tento nástěnný obraz. Varuje vás před nástrahami návykového hazardu, ale také vás k němu tak trošku láká. Symboly, které jsou zde zobrazeny, vypadají opravdu stylově. Mají však svá neopomenutelná ale...

Obraz s lebkou a plameny

Hazardní hry můžou být velice zábavné, můžete se při nich cítit jako králové a můžou vám dodávat opojné pocity vítězství. Také na nich ale můžete být závislí, můžete prohrát všechny své peníze a můžou vám úplně zničit život. A právě tuhle odvrácenou tvář hazardu symbolizuje i tento obraz. Jsou na něm zobrazeny symboly hazardních her (piková karta, kulečníkové koule), které jsou zde ale ukázány v celé své hrůze. Nechybí tady děsivá lebka a vše je navíc v ničivých plamenech. S hazardními hrami si holt není radno zahrávat.

Obraz lebky v plamenech (hazard)

Malba na plátně

Tento motiv hazardních her je vytištěn na kvalitním výtvarném plátně, které je pak nataženo na nosném rámu (ten je schován zezadu plátna). Rozměry obrazu jsou 70×50 cm.

Obraz se může pochlubit dlouhou životností barev a obávat se o něj nemusíte ani v souvislosti s přepravou. Pokud si ho objednáte, zabalíme vám ho do ochranné bublinkové fólie a pošleme ve speciální krabici na obrazy.

Kód Kód: 139
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy se stylovými předměty
Záruka: 2 roky