POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Hollywood Diner (Marilyn Monroe, James Dean, Elvis Presley, Marlon Brando), 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem legend v baru Hollywood Diner (Marilyn Monroe, James Dean, Elvis Presley, Marlon Brando)

✔ Barevný obrázek vytištěný na plátně

✔ Plátno natažené přes nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

1 290 Kč
Skladem (1 ks)

Legendární Hollywood Diner Bar

Hollywood Diner, to je název legendárního baru, v němž se scházely ty největší hvězdy světového showbyznysu – včetně populárního Marlona Branda božského Jamese Deana, geniálního Elvise Presleyho či neodolatelné Marilyn Monroe. A prostřednictvím našeho stylového obrazu se do této vybrané společnosti můžete dostat i vy!

Stylová ozdoba vaší zdi

Kus z Hollywood Diner teď můžete mít i u sebe doma. Tenhle obraz má rozměry 70×50 cm a pověsit si jej můžete na stěnu svého obýváku, kuchyně nebo třeba ložnice. A pokud vlastníte bar či restauraci, tenhle obraz udělá parádu i tam. Vždyť kdo by nechtěl posedět u dobrého drinku s takovými osobnostmi, jakými jsou Marilyn Monroe, James Dean, Elvis Presley či Marlon Brando?

Kvalitní plátno natažené přes nosný rám

Malovaný motiv je v případě tohoto nástěnného obrazu vytištěn moderní technologií na klasické výtvarné plátno. To je pak nataženo přes dřevěný rám, který je ukryt zezadu plátna.

Pokud si obraz objednáte, ihned ho doběhneme zabalit do bublinkové fólie, potom ho šetrně uložíme do speciální krabice určené na přepravu obrazů a vyšleme na cestu k vám. Vy už si tak rovnou můžete vyhlédnout místo na zdi, kam si ho pověsíte.

Obraz na stěnu s motivem Hollywood Diner (legendy jako Marilyn Monroe či James Dean v baru)

Kód Kód: 103
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy známých osobností
Záruka: 2 roky