POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Kolo s květinami v centru Paříže, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem jízdního kola s kyticí v centru Paříže

✔ Fotografie vytištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

790 Kč
Na dotaz

Stylový obraz z pařížského zákoutí

Tento moderní obraz na stěnu se může stát stylovou ozdobou jakéhokoliv interiéru. Je na něm zobrazeno kolo, na němž vidíme nádhernou kytici a hezky zabalený dárek. Nezaměnitelný styl pak dává obrazu i prostředí, do nějž je bicykl umístěn – jedná se o jednu ze zapadlých ulic Paříže.

Pro milovníky cyklistiky i romantiky

Obraz opuštěného kola v centru Paříže můžeme doporučit nejen příznivcům cyklistiky, ale i nenapravitelným romantikům. Jde totiž o obraz, za nímž se už na první pohled skrývá zajímavý příběh. Na tomhle kole nejspíš přijel někdo zamilovaný. Vezl totiž své lásce překrásnou květinu a navrch ještě dárek, elegantně zabalený v krabici se stuhou. To vše ale prozatím zanechal u svého kola a vzdálil se. Kam asi šel? Zbytek příběhu už závisí jen na vaší fantazii.

Obraz jízdní kolo v Paříži (na stěně)

Hra barev na plátně

Díky zajímavé hře s barvami má tento obraz ještě větší šmrnc. Jde o černobílou fotografii, která je vytištěná na malířském plátně. Černá a bílá však nejsou jediné barvy, které na tomto nástěnném obraze figurují – květy pugétu a mašle dárku jsou kolorovány dočervena. Na obraze tak vynikají ty nejvýznamnější motivy.

Plátno obrazu je nataženo přes nosný rám (ten je skryt zezadu plátna). Rozměry obrazu jsou 70×50 cm.

Kód Kód: 109
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy se stylovými předměty
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…