POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Le Chat noir (kabaret na Montmartru v Paříži), 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Le Chat noir (kabaret na Montmartru v Paříži)

✔ Malovaný plakát vytištěný na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

990 Kč
Skladem (2 ks)

Vzpomínka na pařížský kabaret Le Chat noir

Paříž je město, které je spojeno s celou řadou vzrušujících událostí, věcí i míst. K francouzské metropoli samozřejmě neodmyslitelně patří Eiffelovka či řeka Seina, ale když je řeč o jejích symbolech, rozhodně nesmíme opomenout ani kabarety. Jedním z těch nejslavnějších býval i Le Chat noir (francouzsky černý kocour) – proslulý kabaret na Montmartru, jehož dobový plakát si teď můžete pověsit na zeď svého obýváku.

Stylový plakát na kvalitním plátně

Motivem tohoto nástěnného obrazu je plakát, který ve své době lákal návštěvníky do kabaretu Le Chat noir. Pařížané znali tenhle obrázek černého kocoura velice dobře. Jakmile jej spatřili, věděli, že ve slavném kabaretu bude zase veselo. Na tuto dobu můžete zavzpomínat prostřednictvím obrazu, který si pověsíte na stěnu svého interiéru. Jde o stylový obraz vytištěný na kvalitním malířském plátně, jež je nataženo přes dřevěný nosný rám (ten se nachází zezadu plátna, takže nenarušuje kompozici obrazu).

Rozměry obrazu jsou 70×50 cm.

Obraz na stěnu s motivem pařížského kabaretu Le Chat noir (Černý kocour)

Černý kocour na cestě k vám

V případě objednání doputuje tenhle obraz na stěnu vašeho bytu bez sebemenšího zaváhání. Černého kocoura pečlivě uložíme do speciálního přepravního boxu, zabalíme do ochranné fólie a vyšleme za vámi. Vy už jen pak vyčkáte, až k vám dorazí a bude se moci stát neotřelou dekorací vašeho interiéru.

Obraz je rovnou připraven k zavěšení.

Kód Kód: 118
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy měst a míst
Záruka: 2 roky