POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz London Traffic (doprava), 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Londýna (dopravní špička)

✔ Fotografie tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

490 Kč
Skladem (1 ks)

Londýnská dopravní špička

Londýn je město, kde to prostě žije. V téhle populární britské metropoli se koná řada kulturních akcí, denně sem proudí tisíce turistů z celého světa a také se zde rozhoduje o velkých politických změnách. Rušno je tady ale i na silnicích. A právě londýnská doprava je hlavním motivem tohoto obrazu, kterým si můžete vyšperkovat zeď svého bytu.

Typické autobusy i taxíky

Na tomto nástěnném obraze vidíme oba symboly londýnské dopravy: červené dvoupatrové autobusy a černé taxíky. Tyhle dopravní prostředky patří k Londýnu i Anglii jako takové zcela neodmyslitelně. Pokud tak máte rádi Velkou Británii, máte jedinečnou šanci mít kousek Londýna neustále u sebe. Tenhle obraz, jehož rozměry jsou 70×50 cm, totiž přinese kus Londýna přímo do vašeho obýváku nebo třeba dětského pokoje.

Dopravní špička v Londýně (obraz na stěnu)

Fotka vytištěná na plátně

Fotografie, která je základem tohoto obrazu, je vytištěna moderní tiskařskou technologií na klasické výtvarné plátno. To je pak nataženo přes nosný rám, který je skryt zezadu plátna (samotnou fotografii tedy nijak nezakrývá). Pokud si tento obraz s londýnskými symboly objednáte, zabalíme vám ho do speciálního boxu a zajistíme ochrannou bublinkovou fólií. A i když to na obraze vypadá na dopravní zácpu, k vám vše dorazí bez sebemenšího zdržení.

Kód Kód: 88
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy měst a míst
Záruka: 2 roky