POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Londýn – červené telefonní budky, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Londýna (červené telefonní budky)

✔ Fotografie tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

890 Kč
Na dotaz

Obraz s jedním ze symbolů Londýna

Červené telefonní budky patří k Londýnu stejně jako třeba černé taxíky, Big Ben či střídání stráží u Buckinghamského paláce. Pokud britskou metropoli milujete (a vězte, že rozhodně nejste sami), můžete si z ní kousek pověsit na zeď svého domova. Na tomto obraze jsou totiž zobrazeny právě proslulé telefonní budky, které nejsou k vidění jinde na světě. Jakmile k vám přijde nějaká návštěva a uvidí tento obraz, bude mít jasno: tady mají rádi starou dobrou Anglii.

Londýnské telefonní budky na stylovém nástěnném obrazu

Stylová hra s barvami

Tento obraz s motivem Londýna vyniká i svou nevšední hrou barev. Většina jeho plochy je vyvedena v černobílých tónech, které evokují starou zežloutlou fotku, ale samotné telefonní budky jsou výrazně červené. Na této fotografii, která je vytištěna na pevném plátně, je jich celkem pět. Celý obraz má rozměry 70×50 cm.

Kvalitní barvy i plátno

Na výrobu tohoto nástěnného obrazu byla použita moderní tiskařská technologie, která je zárukou dlouhé životnosti barev. Obrázek vašeho oblíbeného Londýna vám tak může dělat radost vážně dlouho. Na zeď si jej můžete pověsit za pomoci háčků, které jsou součástí našeho balení.

Obraz vám pošleme pečlivě zabalený v bublinkové fólii a umístěný ve speciální přepravní krabici. Telefonní budky tak v pořádku dorazí až k vám domů.

Kód Kód: 79
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy měst a míst
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…