POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Londýn – památky v centru, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Londýna (nejvýznamnější památky britské metropole)

✔ Moderní koláž vytištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

690 Kč
Na dotaz

Celý londýn na stěně vašeho bytu

Londýn, to je město, které dokáže člověka uhranout. Pokud také patříte mezi milovníky této anglické metropole, tenhle obraz je pro vás jako stvořený. Jde totiž o nástěnný obraz, na němž je to nejlepší, co Londýn svým návštěvníkům nabízí. Na této stylové koláži najdete všechny nejznámější londýnské památky, turistické atrakce i symboly, které k tomuto městu neodmyslitelně patří.

Vše, co máte na Londýnu rádi

Tento nástěnný obraz prostě přinese kus Londýna přímo do vašeho interiéru. Najdete na něm Big Ben, Tower Bridge či proslulé londýnské ruské kolo (London Eye). A nechybí ani symboly Londýna, jako je typická červená telefonní budka, značka místního metra (Underground) či dvoupatrový červený autobus zvaný doubledecker. V pozadí koláže si pak můžeme všimnout dopravního uzlu jménem Piccadilly Circus, který je známý zejména přítomností velkého množství megalomanských neonových reklam. Na tomhle obraze je zkrátka vše, co k Londýnu patří.

Moderní technologie tisku na klasické plátno

Díky špičkové tiskařské technologii se může tento obraz pochlubit nadstandardní životností. Sláva Londýna na něm zkrátka jen tak nevybledne. Motivy jsou v případě tohoto obrazu natištěny na klasické malířské plátno, které je pak ukotveno k nosnému rámu (ten je skryt zezadu plátna).

Obraz má rozměry 70×50 cm a je rovnou připraven k zavěšení. Pokud si ho od nás objednáte, pošleme vám ho ve speciálním přepravním boxu na obrazy (a zabalený do ochranné bublinkové fólie).

Stěna s obrazem Londýna a jeho symbolů

 

Kód Kód: 70
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy měst a míst
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…