POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Louis Armstrong se saxofonem, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Louise Armstronga se saxofonem

✔ Fotografie tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

990 Kč
Skladem (1 ks)

Obraz jazzového génia se saxofonem

Louis Armstrong byl prostě bůh. Tenhle Američan byl úžasným trumpetistou, zpěvákem a vlastně úplně všestranným hudebním géniem. Tento vzor všech muzikantů je po právu považován za nejvýznamnějšího jazzového umělce 20. století. A jeho věhlas dost možná vydrží i o pár století déle. Na obraze, který si můžete pověsit na stěnu svého bytu, baru nebo třeba kanceláře, je zachycen při hře na saxofon.

Pokud Louise Armstronga obdivujete a milujete, na nic nečekejte a pořiďte si domů obraz s jeho podobiznou. I když pak bude všude kolem úplné ticho, vám bude znít v uších jeho nesmrtelná hudba. Třeba dokonalá skladba What a Wonderful World...

Skvělý Louis Armstrong na dobové fotografii

Tento obraz má rozměry 70×50 cm a je na něm zachycen Louis Armstrong, kterak hraje na saxofon. Svému umění je na první pohled totálně oddán. Vychutnává si každičký tón. Z hudby je prostě v tranzu. Obraz je reprodukcí dobové fotografie – jde o jeden z mála obrázků, které zachycují mistra při hře na saxofon (daleko častěji hrával na obyčejnou trubku), a to ještě v takovém zápalu. Chcete-li tak mít na své zdi něco raritního, tenhle obraz je pro vás jako stvořený.

Kvalitní barvy i plátno

Stará černobílá fotografie Louise Armstronga je v tomto případě vytištěna kvalitními barvami na pevné plátno. Celý obraz je pak natažený na stabilní nosný rám. Na zeď jej připevníte za pomoci háčků, které jsou součástí našeho balení. Jazzový génius k vám dorazí na obraze pečlivě zabaleném v bublinkové fólii a umístěném ve speciálním přepravním boxu na nástěnné obrazy. Jemu ani jeho saxofonu se tak nemůže nic stát – brzy po vaší objednávce v pořádku dorazí na vaši zeď, aby vám dělal radost.

Obraz s motivem Louis Armstrong a saxofon (na stěně)

Kód Kód: 193
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy 70×50 cm
Záruka: 2 roky