POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Marilyn Monroe (černobílý), 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Marilyn Monroe

✔ Černobílá fotografie tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

990 Kč
Skladem (2 ks)

Marilyn Monroe ve vaší ložnici

Božská Marilyn Monroe uchvátila svým nadáním, šarmem a krásou miliony fanoušků po celém světě. Ačkoliv byla vždy pro většinu z nich naprosto nedotknutelná, vy ji teď můžete pozvat k sobě domů. Stačí si pořídit obraz s touto dokonalou ženou a rázem budete mít úžasnou Marilyn blíž, než se vám kdy snilo. Obraz si můžete pověsit na zeď obýváku, do koupelny, anebo s vámi může jít Marilyn Monroe dokonce až do ložnice.

Vždy neodolatelná

Tento nástěnný obraz má rozměry 70×50 cm a Marilyn Monroe je na něm prostě k sežrání. Jedná se o stylovou černobílou fotografii, která je otištěna na pevné plátno. To je pak nataženo přes nosný rám.

Slavná herečka, zpěvačka a modelka se na vás z obrazu svůdně usmívá a je jako vždy elegantně oblečená i nalíčená. A zvědavému oku nemůže uniknout ani její hluboký výstřih... Marilyn je zkrátka na tomhle obrázku dokonalá. Jako vždy.

Obraz, který vám vydrží

Na výrobu obrazu byla použita speciální technologie tisku s dlouhou životností, takže s vámi Marilyn vydrží vážně dlouho. A nebojte se, nic se jí nestane ani při přepravě. Jakmile si obraz objednáte, ihned ho pečlivě a s láskou zabalíme do ochranné bublinkové fólie a poté opatrně umístíme do krabice, speciálně určené na přepravu obrazů.

Obraz zkrátka budeme hýčkat, jako by to byla skutečná Marilyn Monroe. Vy si mezitím vyberte místo, kam obraz umístíte. Jakmile totiž dorazí k vám, můžete si ho hned pověsit na stěnu (využít k tomu můžete háčky, které jsou součástí našeho balení).

Obraz na stěně s motivem Marilyn Monroe

Kód Kód: 73
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy 70×50 cm
Záruka: 2 roky