POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Marilyn Monroe Tattoo, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem Marilyn Monroe s tetováním

✔ Umělecky ztvárněná podobizna vytištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

1 390 Kč
Skladem (1 ks)

Tak trochu jiná Marilyn

Kdo by neznal krásnou a vždy roztomilou Marilyn Monroe. Vždyť ji zbožňoval, zbožňuje a ještě dlouho zbožňovat bude snad celý svět. A právě tahle kráska teď může zdobit stěnu vašeho bytu. Pokud si ale pořídíte tento obraz, nebudete mít na zdi klasický obrázek usměvavé Marilyn. Na tomhle uměleckém dílku je totiž slavná herečka, zpěvačka a modelka malinko vylepšená...

Její pleť je tady plně poseta tetováním, a to ne tak ledajakým. Na kůži má mimo jiné vytetováno číslo 187, které je symbolem vraždy. Jde zkrátka o raritní motiv, který může dodat vašemu interiéru ten správný šmrnc. Na umění (a na výtvarném umění zvlášť) je přece krásné to, že může jakoukoliv skutečnost bez omezení přetvořit. Marilyn Monroe samozřejmě nebyla žádnou vražedkyní, na tomhle obraze je ale za pořádnou drsňačku a gangsterku.

Obraz na stěně – Marilyn Monroe s tetováním (187)

Smyšlený příběh z kalifornie

Marilyn Monroe má na tomto obraze drsný, leč svůdný výraz. Hlavně si ale autor této výtvarné hříčky pohrál s motivy na hereččině těle. Právě jejich prostřednictvím udělal z naší milé Marilyn trestankyni, která má dokonce na svém kontě i zabití. Číslo 187, které má na obraze vytetované na svém odhaleném krku, je totiž ve státě Kalifornie zákonem stanoveným kódem pro vraždu. Ve vězení jsou tímto číslem označováni trestanci, kteří se jedné či více vražd sami dopustili. Všichni kolem už tak navždy vědí, že jde o jedince, které je dobré velkým obloukem obejít. Krásné Marilyn Monroe se sice ve skutečnosti nic takového netýkalo, ale fantazie je to rozhodně zajímavá.

Stylový obraz, který vydrží

Tento nevšední obraz Marilyn Monroe sestává z nosného rámu, na němž je nataženo klasické výtvarné plátno. Motiv je na plátno vytištěn speciální technologií, která slibuje dlouhou životnost barev. Krása potetované Marilyn by vám zkrátka neměla jen tak vyblednout.

Během cesty z našeho skladu do vašeho obýváku by se téhle americké krásce také nemělo nic stát. Ihned po vaší objednávce ji totiž pečlivě zabalíme do bublinkové fólie, vložíme do přepravní krabice na obrazy a vyšleme k vám. Nedlouho poté už může být ozdobou vašeho bytu – obraz si na zeď pověsíte pomocí háčků, které jsou součástí balení.

Kód Kód: 65
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy známých osobností
Záruka: 2 roky