POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz New York – noční Manhattan 100×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem města New York (noční Manhattan)

✔ Fotografie vytištěná na pevném papíře

✔ Dřevěný rám

✔ Rozměry 100×50 cm

990 Kč
Skladem (1 ks)

Zažijte atmosféru nočního New Yorku

Tohle město má zvuk! New York je prostě jedinečný a jeho atmosféra vás musí pohltit. Stačí se na tuto proslulou americkou metropoli podívat z dálky a už v tom lítáte – nemůžete ho zkrátka nemilovat. Abyste ale okusili newyorskou atmosféru, nemusíte se plahočit přes oceán. S naším nástěnným obrazem si můžete kus New Yorku přenést i k sobě do bytu. Stačí si pověsti na stěnu tuhle překrásnou siluetu nočního velkoměsta a rázem jste jednou nohou přímo tam.

Pohled na noční Manhattan

Na tomto obraze je znázorněn Manhattan – ostrov ležící při ústí řeky Hudson, na němž také leží městská čtvrť Manhattan (jeden z pěti newyorských městských obvodů). Vidíme zde mrakodrapy, působivé stavby a hlavně spoustu světel, které nám dávají jasně najevo, že to v New Yorku žije.

Manhattan, New York (obraz na stěně)

Krásný obraz v dřevěném rámu

Fotografie nočního New Yorku je v případě tohoto obrazu vytištěna moderní technologií na tvrdý papír. Ten je pak zarámován v kvalitním dřevěném rámu. Rozměry obrazu činí 100×50 cm. Po vaší objednávce obraz zabalíme do ochranné bublinkové fólie a pošleme vám jej ve speciální přepravní krabici na obrazy. Vy ho pak už jen pověsíte na zeď svého domova a pak budete dnes a denně obdivovat jeho krásu.

Kód Kód: 241
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy měst a míst
Záruka: 2 roky