POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz New York – socha Svobody, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem New Yorku (socha Svobody)

✔ Fotografie tištěná na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

490 Kč
Skladem (3 ks)

Symbol svobody ve vašem bytě

Pověste si na stěnu svého domova obraz se sochou Svobody a vyjádřete tak svou úctu k demokracii, svobodě a všemu, co s tím souvisí. Tohle velkolepé umělecké dílo, které je jedním ze symbolů New Yorku, může být originální dekorací každého obývacího pokoje. Svoboda je přece jedním ze základních lidských práv a možná vůbec tou nejcennější věcí, kterou máme. Nezapomínejme na to – s naším obrazem můžete mít tuto myšlenku neustále na paměti a na očích.

To nejlepší z New Yorku

Když se řekne New York, řadě lidí se jako první vybaví právě socha Svobody. K slavné Statue of Liberty (celým názvem Liberty Enlightening the World) ostatně míří dnes a denně davy turistů z celého světa. Socha stojí na Ostrově svobody u New Yorku v USA – na místě, které je jen díky ní tolik populární.

Kromě sochy Svobody jsou pak na tomto nástěnném obraze znázorněny také poštovní známky s ptačími motivy. Právě ptáci jsou totiž odedávna také považováni za symboly svobody. Takový pták je zkrátka naprosto nespoutaný a může se kdykoliv rozletět, kam se mu zachce. Je zkrátka absolutně svobodný.

Obraz na stěnu – socha Svobody v New Yorku (USA)

Obraz na plátně s nosným rámem

Motiv sochy Svobody je na tomto obraze vytištěn kvalitními barvami na plátno, které je pak natažené na pevný nosný rám. Použité barvy vynikají svou dlouhou životností, takže byste si měli svou svobodu užívat se vším všudy pěknou řádku let. Rozměry obrazu činí 70×50 cm a součástí našeho balení jsou i speciální háčky, pomocí nichž můžete obraz snadno pověsit za stěnu.

K tomu, abyste spatřili sochu Svobody, nemusíte jezdit do New Yorku. Jedním ze symbolů Spojených států amerických a celého svobodného světa si prostřednictvím tohoto obrazu můžete zkrášlit i svůj byt. Obraz vám pošleme zabalený v bublinkové fólii a umístěný ve speciální přepravní krabici. Svobodě se tak po cestě k vám nic nestane.

Kód Kód: 127
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy měst a míst
Záruka: 2 roky