POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Pin-up girl s kokršpanělem při hře kroket, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem pin-up girl (dívka s kokršpanělem při hře kroket)

✔ Obrázek reklamy ze 40. let vytištěný na plátně

✔ Plátno natažené na nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

490 Kč
Skladem (3 ks)

Pin-up girl na stylovém obraze

Pin-up girls, to jsou holky z plakátů. Jde o nesmírně populární motiv populární kultury, který se v komerčním výtvarnictví používá už od začátku 20. století. Jde vlastně o obrázky krásných dívek, jejichž cílem je zaujmout co největší masu lidí. Proto jsou tyto slečny atraktivní, mile usměvavé a často také spoře oděné (všimněte si třeba hlubokého výstřihu dívky na našem obraze). Pin-up girls zkrátka mají za úkol přitáhnout pozornost lidí – tenhle motiv se také nejčastěji používá v reklamní branži. Přitáhla pin-up girl i vaši pozornost? Tak si ji pověste na zeď!

Reklamní plakát ze 40. let

Motiv tohoto obrazu vychází z reklamy, která vznikla ve 40. letech ve Spojených státech amerických (na Floridě). Šlo o plakát, který měl přilákat návštěvníky na večírek, jenž byl spojen s popíjením koktejlů, hraním kroketu a dobrou zábavou. To je ostatně zachyceno i na samotném obraze. Pin-up girl zde hraje právě kroket a zjevně se u toho dobře baví. U nohou jí leží štěně kokršpaněla. Proč je vlastně na tomhle obrázku pes, to úplně nevíme. Ale je docela roztomilý.

Obraz na stěně s motivem pin-up girl + kokršpaněl + kroket

Barvy, které nevyblednou

Ačkoliv se říká, že sláva pin-up girls rychle bledne, tady to tak úplně neplatí. Jde totiž o obraz, který je na plátno vytištěn moderními barvami, jež se můžou pochlubit nadstandardní životností. Krása vaší dívky z plakátu zkrátka jen tak nevybledne. Plátno tohoto nástěnného obrazu je nataženo na nosný rám a součástí našeho balení jsou i praktické závěsné háčky. Ihned po vybalení z krabice si tak můžete pin-up girl i s jejím kokršpanělem pověsit na zeď.

Obraz má rozměry 70×50 cm a je orientován na výšku.

 

Kód Kód: 172
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Retro obrazy
Záruka: 2 roky