POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Žena s cigaretou, 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem ženy s cigaretou

✔ Umělecká černobílá fotografie s červeně kolorovanými prvky

✔ Plátno natažené přes nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

1 290 Kč
Skladem (2 ks)

Stylový obraz s motivem ženy s cigaretou

Že cigarety škodí zdraví, o tom není sporu. Ale když se podíváte na tenhle obraz, musíte také uznat, že může být takový tabák i neskutečně sexy. Motivem tohoto stylového obrazu je totiž umělecká fotografie ženy, která je i při kouření cigarety doslova neodolatelná.

Umělecká černobílá fotka s rudými prvky

Když spojíte ženskou krásu s krásou umění, dostanete něco, co prostě nemá chybu. A právě to je i případ tohoto nástěnného obrazu. Jeho základem je totiž zajímavá umělecká fotka, na níž je zachycena modelka kouřící cigaretu. V okamžiku, kdy fotograf zmáčkl spoušť svého aparátu, tahle kráska zrovna vyfukovala kouř. Fotka je černobílá a neopakovatelný šmrnc jí dodávají dva kolorované prvky – ženiny rudé rty a červený lak na nehty.

Obraz ženy kouřící cigaretu (umělecká fotka na plátně)

Obraz na klasickém plátně

Tato umělecká fotografie je vytištěna na klasické malířské plátno, jehož rozměry jsou 70×50 cm. Plátno je pak v případě tohoto obrazu nataženo na dřevěný nosný rám, umístěný zezadu plátna (nenarušuje tak celkovou kompozici díla).

Objednejte si tuhle nádheru a pověste si ji na zeď svého obýváku či ložnice. Obraz je rovnou připraven k zavěšení, takže už můžete začít vybírat místo, kam jej umístíte. My jej totiž ihned po objednání zabalíme do ochranné bublinkové fólie a ve speciálním přepravním boxu na obrazy vyšleme na cestu k vám.

Kód Kód: 148
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy glamour (portréty žen)
Záruka: 2 roky