POZOR! Nastal ideální čas dát něco na zeď. Právě jsme totiž snížili ceny obrazů, a to až o desítky procent!

Obraz Ženská tvář (černobílý s červeným zbarvením), 70×50 cm

✔ Obraz na stěnu s motivem ženské tváře

✔ Umělecká černobílá fotografie s červeně kolorovanými prvky

✔ Plátno natažené přes nosný rám

✔ Rozměry 70×50 cm

990 Kč
Skladem (2 ks)

Umělecká fotka krásné ženy

Na světě je spousta krás. Rozhodně mezi ně patří umění a bezesporu také ženy. A když tyhle dvě krásy spojíte dohromady, získáte něco, na co se prostě nebudete moci vynadívat. Nástěnný obraz, který si teď můžete pověsit na zeď svého obýváku, ložnice nebo třeba koupelny, je přesně takový. Jeho motivem je totiž umělecká fotografie krásné ženy.

Černobílý snímek s červeným kolorováním

Základem tohoto nevšedního obrazu je černobílá fotka svůdné ženské tváře. Originálním kolorováním jsou však na obrázku dokonale podtrženy některé výrazné motivy – rudé rty, stylově nalakované nehty a také decentní ozdoba ve vlasech (červená stuha). To dodává obrazu perfektní šmrnc. Jde prostě o uměleckou fotku, z níž nechcete spustit oči.

Obraz na plátně

Tato umělecká fotografie je moderní technologií vytištěna na klasické výtvarné plátno. Obraz se díky tomu může pochlubit nadstandardní životností. Plátno je nataženo přes nosný rám, který je skryt zezadu plátna (rám tedy nezakrývá ani kousek fotky). Rozměry obrazu jsou 70×50 cm.

Pokud si tuhle krásnou fotku na plátně objednáte, pečlivě vám ji zabalíme do ochranné fólie a s láskou uložíme do speciálního boxu na přepravu obrazů. Vy už pak jen chvilku počkáte, než k vám obraz dorazí a bude moci začít dělat parádu ve vašem bytě.

Obraz ženy (černobílá fotka s červeným kolorováním na plátně)

Kód Kód: 151
Jméno značky: Dejtonazed
Kategorie: Obrazy glamour (portréty žen)
Záruka: 2 roky